تبلیغات گسترده تلگرام

تبلیغات گسترده در تلگرام، یکی از کاراترین ابزارهای تبلیغاتی برای برندها و فروشگاه‌های آنلاین است. به کمک این روش می‌توانید با معقول‌ترین هزینه و بالاترین کیفیت، پیام خود را به دست مشتریان و مخاطبان‌تان برسانید.

تبلیغات گسترده تلگرام

تبلیغات گسترده تلگرام

مناسب‌ترین کانال‌ها

در تبلیغات گسترده تلگرام امکان تفکیک کانال‌های مشارکت کننده در تبلیغات وجود ندارد. با این حال ما در آژانس تبلیغاتی تال‌گای توانسته‌ایم با دسته‌بندی و بهینه‌سازی کانال‌ها، مناسب‌ترین کانال‌های تلگرامی را برای مشارکت در تبلیغات شما انتخاب کنیم.

فیلترهای هوشمندانه

با توجه به اینکه لیست کانال‌های مشارکت‌کننده در تبلیغات گسترده تلگرام قابل انتخاب نیست، ما فیلترهای کاربردی را برای اکران کمپین شما ایجاد نموده‌ایم. این فیلترها شامل دسته‌بندی کانال‌ها و نوع مخاطبان‌شان می‌شود و اثرگذاری کمپین را افزایش می‌دهد.

گزارش در چندین فرمت

گزارش تبلیغات گسترده خود را می‌توانید پس از گذشت ۴۸ ساعت از تبلیغات‌تان از ما بخواهید. این گزارش بسته به نیاز شما و با توجه به شناخت ما هم از طریق پنل، هم در قالب فایل اکسل و پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دسته‌بندی‌های تبلیغات گسترده تلگرام​

آقایان

کانال‌هایی که درصد بالایی از مخاطبان آنها را آقایان تشکیل می‌دهند.

بانوان

کانال‌هایی که درصد بالایی از مخاطبان آنها را بانوان تشکیل می‌دهند.

اقتصادی و خبری

کانال‌های فعال در حوزه بورس، کریپتو، اقتصاد و خبر در این سبد قرار می‌گیرند.

سرگرمی

موزیک، سینما و دانستنی‌ها از جمله کانال‌های این دسته‌بندی هستند.

درخواست خدمات تبلیغات گسترده تلگرام

تلگرام یکی از جذاب‌ترین و اثربخش‌ترین بسترها برای تبلیغات دیجیتال است. به کمک روش تبلیغات گسترده تلگرام می‌توانید پیام تبلیغاتی خود را به تعداد بالایی از مخاطبان تلگرام برسانید. 

درخواست و سفارش تبلیغات در تلگرام

تبلیغات گسترده تلگرام چیست؟

یکی از جذاب‌ترین روش‌های تبلیغات در تلگرام،‌ استفاده از روش تبلیغات گسترده تلگرام است. در این روش شما صرفا بابت تعداد دفعاتی که تبلیغات‌تان در کانال‌های تلگرامی نمایش دریافت کرده هزینه پرداخت می‌کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی روش تبلیغات گسترده در تلگرام امکان ارسال پیام تبلیغاتی در حجم انبوه است. در حقیقت شما می‌توانید به صورت روزانه تا 3 میلیون باز تبلیغات خود را در کانال‌های مختلف تلگرامی نمایش داده و پیام تبلیغاتی خود را در تلگرام منتشر نمایید.

تبلیغات در تلگرام چگونه است؟

تبلیغات در تلگرام در مجموع شامل دوم مدل کلی از تبلیغات می‌شود:

  • تبلیغات گسترده تلگرام
  • تبلیغات در کانال‌های پر بازدید تلگرام

شما بسته به نوع کسب‌وکارتان و اولویت‌ها و مدل کمپین تبلیغاتی که طراحی نموده‌اید می‌توانید برای تبلیغات در تلگرام یکی از این دو روش را استفاده نمایید. در مدل اول یعنی تبلیغات گسترده در تلگرام شما صرفا بابت تعداد دفعاتی که تبلیغات‌تان در کانال‌های تلگرامی نمایش دریافت کرده هزینه پرداخت می‌کنید. در مدل دوم یعنی تبلیغات در کانال‌های پربازدید تلگرام شما بابت هر کانالی که تبلیغات‌تان در آن نمایش داده می‌شود یک هزینه مجزا و اصطلاحا اثباتی پرداخت می‌کنید.

بهترین روش تبلیغات در تلگرام کدام است؟

واقعیت این است که یک روش خاص که برای هر کسب‌وکار و هر نوع پیام تبلیغاتی موثر و اثربخش باشد وجود ندارد. در تبلیغات تلگرام شما بایست با توجه به نقاط قوت و مزایای هریک از روش‌های تبلیغات در تلگرام موثرترین و مناسب‌ترین روش برای تبلیغات خود را انتخاب نمایید. به عنوان مثال در تبلیغات گسترده در تلگرام نقطه قوت و مزیت اصلی حجم و تعداد گسترده ارسال تبلیغات شما در تلگرام است. در این روش اصلی‌ترین آورد شما این است که تبلیغات‌تان در بازه زمانی محدود به دست تعداد بسیار بالایی از کاربران تلگرام می‌رسد.