اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات بلاگری در اینستاگرام را با ما تجربه کنید!

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و بلاگری در اینستاگرام را با تال‌گای تجربه کنید. قدرت اینفلوئنسر مارکتینگ را به خدمت کسب‌و‌کارتان در آورید و از طریق بلاگرها، پیام تبلیغاتی خود را به گوش کاربران هدف‌تان برسانید. یکی از موثرترین و جذاب‌ترین روش‌های نوین تبلیغات دیجیتال، تبلیغات اینفوئنسر مارکتینگ و بلاگری در اینستاگرام است. لیست بهترین و مناسب‌ترین بلاگرها برای کسب‌و‌کارتان را همین حالا از ما بخواهید

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و بلاگری

اینفلوئنسر مارکتینگ

بهترین قیمت و سود منصفانه

کوهی از تجربه و دانش را در خدمت‌تان خواهید داشت! با خیال راحت، وب‌سایت و فروشگاه‌تان را به دستان کارشناسان خبره ما بسپارید و آماده دریافت بهترین گزارش‌ها و کسب بهترین نتایج باشید.

جامع‌ترین لیست بلاگرهای میکرو و ماکرو

ما با بیش از ۳۰۰۰ بلاگر اینستاگرامی حداقل یکبار سابقه اجرای تبلیغات داریم و در نتیجه، لیست بلاگری که به شما پیشنهاد می‌کنیم از بین تعداد بالایی از بلاگرها استخراج می‌شود.

گزینش موثرترین بلاگرها

همکاری مداوم با بلاگرها و تعداد بالای بلاگر همکار با ما سبب شده تا بهترین و اثربخش‌ترین لیست و پیشنهاد را خدمت شما ارائه دهیم و ضریب موفقیت تبلیغات را بالا ببریم.

دسته‌بندی بانک بلاگرهای تال‌گای

بلاگرهای لایف‌استایل

بلاگرهای ورزشکار

بلاگرهای گردشگر

بلاگرهای تکنولوژی

بلاگرهای گیم و سرگرمی

بلاگرهای دارای فرزند

بلاگرهای دارای پت

بلاگرهای بیرون از ایران

درخواست خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ

بلاگرهای اینستاگرام با توجه به نوع محتوای صفحه‌شان و نوع مخاطب جذب‌شده، اثربخشی و کارکرد مشخصی می‌توانند داشته باشند. برای دریافت بهترین، اثربخش‌ترین و مرتبط‌ترین لیست بلاگر با کسب‌وکارتان همین حالا از طریق فرم زیر درخواست خود را با ما در میان بگذارید. خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات بلاگری در اینستاگرام ما حداقل ارزش یکبار امتحان را دارد.

لیست بلاگری و اینفلوئنسرمارکتینگ

هزینه و قیمت تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و بلاگری در اینستاگرام چگونه است؟

برای تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و بلاگری در اینستاگرام تعرفه و قیمت مشخصی وجود ندارد. از آنجایی که هر اینفلوئنسر و بلاگر قیمت و تعرفه مختص خود را دارد و در واقع تعرفه‌بندی در تبلیغات اینفلوئنسری به صورت «تعرفه ثابت» است. بر همین اساس نیز اگر قصد تبلیغات با یک یا چند اینفلوئنسر مشخص را دارید، بایست لیست مذکور را در اختیار ما قرار دهید تا تعرفه هریک را در اختیارتان قرار دهیم.
به صورت کلی مدل همکاری در کمپین‌ها و تبلیغات اینفلوئنسری به این صورت است که شما یک بودجه تخمینی به ما اعلام می‌کنید و ما پس از دریافت بریف مورد نظرتان از شما، لیست پیشنهادی خود را ارائه می‌نماییم.

تعرفه‌های اینفلوئنسر مارکتینگ شامل چه مواردی می‌شود؟

همانطور که گفته شد، تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و بلاگری در اینستاگرام به صورت «تعرفه ثابت» انجام می‌گیرد. معمولا بلاگر تعرفه خود را در قالب و فرمت خاصی اعلام می‌دارد. در این قالب هزینه خدمات تبلیغات بلاگر شامل چندین مورد می‌شود که ما در ادامه آورده‌ایم:

  • تک استوری (محتوای آماده که توسط بلاگر تولید نشده است)
  • تک استوری (تولید توسط بلاگر)
  • دو استوری
  • سه استوری
  • استوری سریالی (بیش از 3 استوری)
  • پست (محتوای آماده که توسط بلاگر تولید نشده است)
  • پست عکس (توسط بلاگر تولید می‌شود)
  • پست موقتی ویدیویی (توسط بلاگر تولید می‌شود)
  • پست دائمی ویدیویی (توسط بلاگر تولید می‌شود)
  • حضور در محل کسب‌وکار

این قالب معمولا در تمای بلاگرها یکسان است. البته برخی از بلاگرها ممکن است برخی از این موارد را در اختیار شما قرار ندهند. به عنوان مثال هستند بلاگرهایی که پست تبلیغاتی اصلا تولید و منتشر نمی‌کنند و در واقع شما تنها می‌توانید در رسانه آن بلاگر تنها استوری تبلیغاتی منتشر نمایید.

نحوه پرداخت و تسویه تبلیغات بلاگری چگونه است؟

زمانی که شما از ما یک لیست شامل چندین و چند بلاگر دریافت می‌کنید و از بین بلاگرها تعدادی را انتخاب می‌کنید، ما با بلاگرهای منتخب شما مذاکرات را آغاز می‌نماییم و پس از توافق نهایی، بودجه کمپین را از شما دریافت نموده و با بلاگر تسویه می‌نماییم و سپس به سراغ مرحله بعدی، یعنی تولید محتوای تبلیغاتی و اکران می‌رویم.

اگر بلاگر هزینه را دریافت نماید ولی تبلیغات را اجرا نکند چه؟

چنین اتفاقی در تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و بلاگری در اینستاگرام بسیار بعید است. لیستی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم شامل بلاگرهایی می‌شود که کاملا پایبند به توافقات صورت گرفته هستند. با این حال در صورتی که هزینه را پرداخت نمایید و تبلیغات اکران نشود، ما هزینه پرداختی را تمام و کمال به شما برخواهیم گرداند. خیالتان راحت!

چگونه بایست تشخیص داد نوع همکاری با بلاگر تک استوری باشد یا چند استوری و انواع دیگر؟

ما تجربیات ارزشمندی در حوزه تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و بلاگری در اینستاگرام داریم. لیستی که پس از دریافت بریف کمپین در اختیار شما قرار می‌دهیم، مشخص خواهد کرد که کدامیک از انواع تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ را به شما پیشنهاد می‌نماییم. این پیشنهاد نیز براساس تجربیات قبلی ما، سناریوی تبلیغاتی شما و مواردی از این دست ارائه خواهد شد.