تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به عنوان یکی از روش‌های نوین تبلیغاتی بسیار موثر و جذاب است. دنیای تبلیغات دیجیتال به دست اینستاگرام متحول شد. امروزه تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین و جذاب‌ترین راه‌های پیش‌روی کسب‌وکارها برای تبلیغات است. دسترسی راحت‌تر به مشتریان بالقوه، امکان ایجاد ارتباط بهتر با مشتریان فعلی و افزایش فروش از جمله ویژگی‌های اینستاگرام است. شما برای کسب‌وکارتان در اینستاگرام چه کرده‌اید؟ برای موفقیت در اینستاگرام همین حالا با ما ارتباط بگیرید.

تبلیغات در اینستاگرام

راهکارهای تال‌گای برای تبلیغات در اینستاگرام

اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام

کدام بلاگر برای برند شما مناسب است؟ کدامیک بهترین نتیجه را برای شما کسب خواهد کرد؟ هزینه‌ها به چه نحو است؟ برای دریافت بهترین خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ روی ما حساب کنید.

تبلیغات گسترده اینستاگرام

بابت هربار دیده‌شدن محتوای تبلیغاتی‌تان هزینه پرداخت کنید! در این روش، به‌جای توافق با تک‌تک صفحات و پیج‌های اینستاگرامی، تبلیغات‌تان را گسترده منتشر کنید.

ویژگی خدمات تبلیغات در اینستاگرام تال‌گای

استاد بزرگ رسانه اینستاگرام

شناخت رسانه‌های مرتبط با کسب‌وکار شما، پیج‌هایی که مطلوب‌ترین نتیجه را برای شما کسب می‌کنند و بهینه‌ترین روش کسب نتیجه، همه و همه از طرف ما تقدیم شما.

دانش روز مرتبط با اینستاگرام

ما تمرکز خوبی بر روی آپدیت‌ها و تغییرات الگوریتم اینستاگرام داریم. این دانش به‌روز به ما کمک می‌کند تا هم در طرح‌ریزی و هم در اجرای کمپین شما، بهترین نتیجه را برای شما کسب کنیم.

گزارشات دقیق و منظم

پس از اجرای هر کمپین در کمتر از ۴۸ ساعت، گزارش عملکرد کمپین در فرمت‌های متوع، در اختیار شما خواهد بود تا با بررسی دقیق‌تر و به کمک عدد و رقم، کمپین خود را بسنجید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در زمان اکران کمپین و در طول اجرا، کارشناسان و مشاورین ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما خواهند بود و کنترل کامل شما بر روی کمپین‌تان را محقق خواهند کرد.

درخواست خدمات تبلیغات در اینستاگرام

کسب‌و‌کارهای مختلف، انگیزه‌ها و اولویت‌های متفاوتی از حضور در اینستاگرام دارند. ما با کوله‌باری از تجربه آماده ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات تبلیغات در اینستاگرام به شما هستیم. با هر انگیزه و اولویتی که دارید، کافی است تا فرم مخصوص دریافت خدمات تبلیغات در اینستاگرام را پر کنید.

درخواست طراحی، مدیریت و اجرای تبلیغات در اینستاگرام

بهترین راه برای تبلیغات در اینستاگرام کدام است؟

تبلیغات در اینستاگرام راه‌های متنوعی دارد. در واقع برای تمام کسب‌وکارها و صفحات اینستاگرامی یک روش مشخص و یکسان بازاریابی و تبلیغات موثر و پربازده در اینستاگرام وجود ندارد. بر همین اساس ما پیش از ارائه هرگونه پیشنهادی، چندین پارامتر را در خصوص کسب و کار شما در اینستاگرام می سنجیم:

  • وضعیت فعلی صفحه و پیج شما در اینستاگرام
  • وضعیت فعلی رقبای شما در اینستاگرام

اهداف و اولویت های شما در اینستاگرام
پس از بررسی این پارامترها، تازه می‌توانیم یک پیشنهاد کلی و در واقع یک مستند برای بازاریابی و تبلیغات موثر و پربازده در اینستاگرام شما ارائه نماییم. برای برخی از برندها و کسب‌وکارها، تبلیغات گسترده اثربخش است، برای برخی دیگر تبلیغات اینفلوئنسری و بلاگری و برای برخی دیگر روش‌های ترکیبی و …

تعرفه و هزینه‌های تبلیغات در اینستاگرام به چه گونه است؟

در بازاریابی و تبلیغات موثر و پربازده در اینستاگرام، تعرفه‌ها و قیمت‌ها در مجموع به دو صورت است:

  • تعرفه ثابت
  • تعرفه نمایشی

بلاگرها، اینفلوئنسرها و صفحات پرمخاطب اینستاگرامی به روش «تعرفه ثابت» فعالیت می‌کنند. به این معنا که یک قیمت مشخص توسط صاحب آن صفحه و پیج اعلام می‌شود و بر همان اساس نیز تبلیغات در صفحه مذکور منتشر می‌شود. فارغ از نتیجه‌ای که در نهایت کسب می‌شود. در نتیجه ریسک همکاری با بلاگرها برای برخی از برندها می‌تواند بالا باشد. البته با رعایت نکات اصلی در تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و اجرای کمپین در اینستاگرام می‌توان این ریسک‌ها را کاهش داد.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی نیز به صورت «تعرفه نمایشی» انجام می‌گیرد. در این مدل از تبلیغات، بنر و یا ویدیوی تبلیغاتی شما در قالب پست یا استوری در چندین و چند صفحه و پیج منتشر شده و پس از اکران کمپین براساس گزارش ادمین صفحات و تعداد ایمپرشن و نمایش کسب شده، شما هزینه پرداخت می‌کنید.

هزینه تبلیغات اینستاگرامی در چه زمانی پرداخت می‌شود؟

در بازاریابی و تبلیغات موثر و پربازده در اینستاگرام، هزینه تبلیغات در اینستاگرام به صورت «پرداخت پیش از اکران» بوده و در واقع قبل از شروع تبلیغات شما، بایست تسویه مالی صورت گرفته باشد. در مدل «تبلیغات گسترده» نیز پیش از اکران صاحب کمپین و تبلیغات، یک عدد مشخص برای میزان نمایش درخواستی اعلام می‌کند (به عنوان مثال 1 میلیون ایمرپشن و بازدید) و بر همین اساس نیز تسویه مالی را انجام می‌دهد.