تبلیغات گسترده در اینستاگرام

تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات گسترده اینستاگرام

مناسب‌ترین پیج‌ها و صفحات

در تبلیغات گسترده امکان تفکیک صفحات مشارکت کننده در تبلیغات وجود ندارد. با این حال ما در آژانس تبلیغاتی تال‌گای توانسته‌ایم با دسته‌بندی و بهینه‌سازی صفحات، مناسب‌ترین صفحات را برای مشارکت در تبلیغات شما انتخاب کنیم.

تحلیل و شناسایی فعالیت فیک

ما با کمک ابزارهای هوشمند، راهکارهای اثربخش و روندهای روشن، توانسته‌ایم تا میزان فعالیت غیرواقعی را تا حد بسیار خوبی کاهش دهیم. حالا و امروز در حوزه تبلیغات گسترده امن‌ترین و موثق‌ترین تبلیغات و گزارش‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

گزارش در چندین فرمت

گزارش تبلیغات گسترده خود را می‌توانید پس از گذشت ۴۸ ساعت از تبلیغات‌تان از ما بخواهید. این گزارش بسته به نیاز شما و با توجه به شناخت ما هم از طریق پنل، هم در قالب فایل اکسل و پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دسته‌بندی‌های تبلیغات گسترده اینستاگرام

آقایان

صفحاتی که درصد بالایی از مخاطبان آنها را آقایان تشکیل می‌دهند.

بانوان

صفحاتی که درصد بالایی از مخاطبان آنها را بانوان تشکیل می‌دهند.

اقتصادی و خبری

صفحات فعال در حوزه بورس، کریپتو، اقتصاد و خبر در این سبد قرار می‌گیرند.

سرگرمی

موزیک، سینما و دانستنی‌ها از جمله صفحات این دسته‌بندی هستند.

درخواست خدمات تبلیغات گسترده اینستاگرام

جذابیت اصلی تبلیغات گسترده مدل پرداختی و محاسبه هزینه آن است. به همین دلیل نیز بسیاری از برندها، کسب‌وکارها و فروشگاه‌های اینستاگرامی از این مدل از تبلیغات بهره می‌برند. فرم را پر کنید و کسب‌وکار خود را با تبلیغات گسترده اینستاگرامی متحول کنید.

درخواست تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات گسترده اینستاگرام چیست؟

تبلیغات گسترده در اینستاگرام نوعی از تبلیغات است که معیار آن برای پرداخت و هزینه‌کرد، میزان ویوی کسب شده است. در این مدل از تبلیغات مشتری صفحات مدنظر خود را انتخاب ننموده و تنها به یک KPI بسنده می‌کند و آن هم میزان ویویی است که قصد دارد دریافت کند. براساس همین موضوع، پس از مشخص شدن میزان ویو توسط شما، تبلیغات گسترده اینستاگرامی شما آغاز خواهد شد. هدف نیز این خواهد بود که در همان روز به میزان ویوی درخواستی دست‌یابیم و اصطلاحا KPI را کسب کنیم.

تفاوت تبلیغات گسترده اینستاگرام با سایر تبلیغات اینستاگرامی چیست؟

مهمترین تفاوت تبلیغات گسترده اینستاگرامی با سایر تبلیغات اینستاگرامی در نوع محاسبه قیمت است. در مدل تبلیغات گسترده اینستاگرامی شما بابت میزان ویویی که مجموعه‌ای از صفحات اینستاگرامی کسب نموده‌اند هزینه پرداخت می‌کنید، در صورتی که به فرض در تبلیغات بلاگری اینستاگرام، هزینه‌ای که شما پرداخت می‌کنید ثابت بوده و براساس اجاره فضای تبلیغاتی در صفحه بلاگر است. 

تعرفه و هزینه تبلیغات انبوه و گسترده در اینستاگرام چگونه است؟

تبلیغات گسترده اینستاگرامی در مجموع به دو دسته‌بندی کلی تقسیم می‌گردند. تبلیغات گسترده معمولی و تبلیغات گسترده VIP. میزان هزینه‌ای که شما بابت کسب یک ویوی تبلیغاتی در این دو مدل تبلیغات پرداخت می‌کنید با یکدیگر متفاوت است. 

تبلیغات گسترده معمولی

در این مدل از تبلیغات صفحات نه‌چندان پرمخاطب اینستاگرامی در کمپین و تبلیغات شما مشارکت می‌کنند. میزان ویویی که هر یک از این صفحات برای شما کسب می‌کنند میانگین حدود ۵ هزار ویو خواهد بود. در نتیجه اگر به فرض مثال شما یک میلیون ویوی تبلیغاتی در گسترده معمولی بخواهید، تعداد زیادی از صفحات موجود در این بخش در کمپین شما مشارکت خواهند نمود.

تبلیغات گسترده VIP

تبلیغات گسترده VIP یک تفاوت عمده با دیگر تبلیغات گسترده دارد و آن کیفیت صفحاتی است که در کمپین شما مشارکت می‌کنند. صفحاتی که در تبلیغات گسترده VIP محتوای تبلیغاتی را منتشر می‌کنند معمولا بیش از ۲۰هزار نمایش یا ویو برای شما کسب خواهند نمود. در نتیجه برای یک میلیون نمایش در گسترده VIP تعداد صفحه کمتری درگیر خواهد بود.

نحوه دریافت خدمات تبلیغات گسترده اینستاگرام چگونه است؟

خدمات تبلیغات گسترده اینستاگرامی بسیار ساده و به راحتی قابلیت اجرا را دارد. در این مدل از تبلیغاتی بسته به انتخاب شما، محتوای تبلیغاتی می‌تواند در قالب پست، ریلز یا استوری منتشر شود. محتوای تبلیغاتی شما در این پروسه در اختیار تیم اکران تال‌گای قرار می‌گیرد. در صورتی که محتوا پیش از ساعت ۱۶ به دست تیم ما برسد، قابلیت اکران در همان روز وجود دارد، در غیر این صورت روز بعد تبلیغات شما اکران خواهد شد و پس از ۴۸ ساعت نیز گزارش تبلیغات شما در قالب فایل اکسل به همراه ویدیوهای ارائه شده توسط هر صفحه به شما تقدیم خواهد شد.