سفارش تولید محتوا و کانتنت

سفارش تولید محتوا و کانتنت یکی از چالش‌های این روزهای کسب‌وکارهاست!‌ از طرفی ذکر لب این روزهای هر کارشناس دیجیتال و دیجیتال مارکتری «محتوا»ست! برای حضور و فعالیت موثر در دنیای دیجیتال، شما به یک ساختار و تیم محتوای خلاق و کاربلد نیاز دارید. با ما هم‌نظرید؟ فرم را پر کنید و اولین گام را برای رونق کسب‌وکارتان بردارید!

سفارش تولید محتوا و کانتنت

انواع خدمات تولید محتوا و کانتنت تال‌گای

تولید محتوا برای اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام قاعده و اصول خود را دارد. ما با تیمی متخصص، خلاق و حرفه‌ای، بهترین و جذاب‌ترین محتواها را برای صفحه اینستاگرام شما تولید خواهیم نمود.

تولید محتوا برای سایت و بلاگ

برای کسب جایگاه مناسب در گوگل، محتوا نقشی بی‌بدیل بازی می‌کند. گوگل عاشق محتواست؟ ما در سایت و بلاگ شما بهترین محتوا را برای گوگل تولید خواهیم کرد!

تولید محتوای سایر شبکه‌های اجتماعی

گزارش تبلیغات گسترده خود را می‌توانید پس از گذشت ۴۸ ساعت از تبلیغات‌تان از ما بخواهید. این گزارش بسته به نیاز شما و با توجه به شناخت ما هم از طریق پنل، هم در قالب فایل اکسل و پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

فرمت‌های مختلف تولید محتوا و کانتنت

محتوای متنی

محتوای متنی با رعایت اصول نگارشی و سئویی

محتوای بنری

تصاویر گرافیک جذاب و توجه برانگیز

محتوای ویدیویی

انواع مختلف ویدیو نظیر موشن و تدوینی

محتوای استودیویی

عکاسی از محصولات و تصویربرداری

درخواست تولید محتوا و کانتنت

برای خرید و سفارش تولید محتوا و کانتنت جای درستی آمده‌اید!‌ اگر به اهمیت تولید محتوا و میزان اثربخشی آن در رونق هر کسب‌وکاری واقفید و بر همین اساس به‌دنبال تیم تولید محتوای خلاق می‌گردید، ما آماده ارائه بهترین خدمات محتوا با قیمت منصفانه هستیم! پر کردن فرم زیر اولین قدم و شاید تاریخی‌ترین قدم شما برای رونق کسب‌وکارتان خواهد بود.

درخواست تولید انواع محتوا

تعرفه و قیمت خرید و سفارش تولید محتوا و کانتنت چگونه است؟

خرید و سفارش تولید محتوا و کانتنت به ما شامل چندین حالت می‌شود که در ادامه برخی را توضیح داده‌ایم:

  • خرید محتوای سایت و بلاگ
  • خرید محتوای صفحه اینستاگرام
  • خرید محتوای تلگرام، توییتر، لینکدین و یوتیوب
  • خرید محتوای تبلیغاتی

بر همین اساس و با توجه به تنوع بالای خدمات محتوایی ما، امکان ارائه قیمت به صورت ثابت وجود ندارد و قیمت نهایی پس از مشخص شدن نوع سفارش شما و کیفیت محتوایی که در جستجوی آن هستید محاسبه می‌شود. پیشنهاد ما این است که هرنوع درخواست و نیاز محتوایی که دارید را از طریق فرم موجود در همین صفحه با ما در میان بگذارید.

نوع توافق خرید خدمات محتوایی چگونه است؟

برای دریافت خدمات محتوایی معمولا قراردادها ماهانه بوده و شامل این حالات می‌شود:

  • قرارداد ماهانه آزمایشی
  • قرارداد ۳ ماهه
  • قرارداد ۶ ماهه
  • قرارداد سالانه

بسته به اینکه کدامیک از این حالات برای شما مطلوبیت بیشتری دارد، همکاری را آغاز خواهیم نمود. البته در نظر داشته باشید که قراردادهای طولانی مدت‌تر شامل تخفیف‌های جذابی نیز می‌شود.

نوع پرداخت در سفارش خدمات محتوایی و کانتنت چگونه است؟

اگر خرید و سفارش تولید محتوا و کانتنت شامل کیفیت و کمیت مشخصی باشد و حدود و صغور آن از قبل توافق شده باشد، پرداخت پیش از شروع همکاری صورت می‌گیرد. اما در صورتی که نوع توافق مشخص نباشد و طرفین در حال آزمایش روش‌های بهتر همکاری باشند، پرداخت می‌تواند پس از هر فاز از همکاری صورت گیرد.